doktor granat napisał(a):

|
Hubert Sobol (ktoś go jeszcze pamięta?) trafił do Lokomotiv Zagrzeb w 1 lidze chorwackiej
|
Ja sie tak zastanawiam co trzeba miec w glowie zeby z zagranicy sciagac pilkarza takiego jak Sobol.
Jestes prezesem takiego chorwackiego klubu, w twoim kraju biegaja w nizszych ligach tabuny utalentowanych chlopakow, ktorzy daliby sie pokroic za szanse w twoim klubie a ty sciagasz jakiegos totalnego paralityka z Polski.
zeby mial te 19 lat i byl swiezo po sezonie w Kaliszu to jeszcze bym to zrozumial ale chlop ma 25 lat i na w miare powaznym poziomie strzelil dwa gole trzy lata temu.
Nie ma uja, tam musi sie dziac jakies pranie pieniedzy.