Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Jutro pewnie w trąbę bo jesteśmy znacznie słabsi i wyrzucenie idioty probierza tego nie zmieni.
Natomiast w niedzielę musimy wygrać bo jak nie to wywalczenie 2 miejsca i baraży stanie się mało prawdopodobne. No ale moim zdaniem mamy grupę przeciętnych zawodników plus lepsi - stary Lewy, Zalewski i myślałem, że Skorupski, ale się wygłupił z Finlandią więc prawie każdy i wszędzie może nam urwać punkty.
Zobaczymy co będzie.