sandomingo napisał(a):

Dobrze wiesz, że to nie tak działa
Bytom Odrzański to 4 liga ale mimo wszystko trenują razem. U nas wstawienie rezerwowych spowoduje odwrotny efekty, niemniej jest to konieczność.
O najlepszych z rezerw nie wspominam, oni wyglądają bardzo słabo.
|
Nasi zmiennicy też trenują razem. Na 4 ligę to powinno spokojnie wystarczyć.