Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1166
Stary 01.09.2025, 10:57
Wystartowaliśmy fantastycznie i to jest fakt.

Myślę, że ten niepokój jaki pojawił się w związku z porażką wynika z próby określenia co realnie było jej przyczyną.

I czy jest to sprawa krótkotrwała czy raczej nie.

Wydaje się, że z Miedzią polegliśmy bo padliśmy fizycznie.

Dowodem na to jest przebieg drugiej połowy.

Akumulator wydawał się całkowicie rozładowany i być może jest to efekt ogromnej intensywności gry w poprzednich 6 meczach.

Trener musi to przeanalizować, i być może skorygować taktykę na mecz poprzez zadowolenie się zwykłym 2:0, a nie uporczywe dążenie do wyniku 5;0 czy 7:0.
Odpowiedz cytując