Jaroo1 napisał(a):

Musiałbym być takim zjebem jak ty żeby przepraszać go za 4 sezon w I lidze.
Te algorytmy były tak samo mądre jak ty. A twoje .......enie że pewnie teraz super transfery porobiły algorytmy to możesz sobie wsadzić między bajki swoje i Zaskrońca.
|
A kto hejterku? Nasza rozbudowana sieć skautów?
Powinieneś przeprosić za bezustanne plucie na sytuację w klubie, bredzenie że zaraz wszystko szlag trafi, wyzywanie w stylu zaplutego obszczymurka wszystkich, którzy nie podzielali twojej obłąkanej wizji.
Teraz z każdym kolejnym wygranym meczem z każdym kolejnym tysiącem sprzedanych biletów bardziej wyraźnie widać jakim cały czas byłeś, nadal jesteś i najprawdopodobniej będziesz bezmózgim głąbem. Dlatego choćbyś się wił i kluczył wszystko co wypisujesz jest tylko paplaniną hejterka, Wartą jedynie wzruszenia ramion.