Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5183
Stary 31.08.2025, 19:41
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Musiałbym być takim zjebem jak ty żeby przepraszać go za 4 sezon w I lidze.
Te algorytmy były tak samo mądre jak ty. A twoje .......enie że pewnie teraz super transfery porobiły algorytmy to możesz sobie wsadzić między bajki swoje i Zaskrońca.
A kto hejterku? Nasza rozbudowana sieć skautów?

Powinieneś przeprosić za bezustanne plucie na sytuację w klubie, bredzenie że zaraz wszystko szlag trafi, wyzywanie w stylu zaplutego obszczymurka wszystkich, którzy nie podzielali twojej obłąkanej wizji.

Teraz z każdym kolejnym wygranym meczem z każdym kolejnym tysiącem sprzedanych biletów bardziej wyraźnie widać jakim cały czas byłeś, nadal jesteś i najprawdopodobniej będziesz bezmózgim głąbem. Dlatego choćbyś się wił i kluczył wszystko co wypisujesz jest tylko paplaniną hejterka, Wartą jedynie wzruszenia ramion.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując