Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 31.08.2025, 10:03
Markus bez przesady... na daną chwilę nie można sądzić, że Omic i Giger byliby lepsi... Cholera np w jakiej są formie fizycznej... Wprowadzenia do zespołu trzeba robić stopniowo, a nie na hura.

Oglądnij lepiej podlinkowany wcześniej film.

Odpowiedz cytując