|
Mecz jak mecz, nie jesteśmy PSG żeby wszystko wygrywać, ja tam jestem z początku sezonu zadowolony, Wieczysta też poległa. Mamy grajków jakich mamy, nie czarujmy się - to nie magia Wisły na nich działa, prezentują poziom taki z czołówki 2 i końca 1 ligi. Jest dobrze panowie jak na taki zestaw grajków.
A teraz krótko - nie byłem sporo na forum, hasło przepadło, na nowo rok temu się zarejestrowalem i pytam co tu się odpie...?
Pamiętam jaroo, pisał jakieś grzeczne komentarze, ale ogólnie to nie była czołówka że tak powiem forum. Teraz pisze jakby był na przepustce, parodia połączona z żenada. Dziwię się tylko takim starym, wyrazistym forumowiczom jak Markus czy wolfy, czy Framat że wchodzicie w dyskusje z tym typem. Wiślacy nie karmić trolla.
Ostatnio edytowane przez yoda79 - nowe konto : 30.08.2025 o godz. 21:18.
|