Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 30.08.2025, 14:43
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Nie magicznie, skoro to już zapowiadano jakiś czas temu.
Nikaj natomiast był zdolny do gry (w sensie formy), ale twierdzono, że jest za słaby na pierwszą drużynę.
A potem wszedł i strzelił bramkę jak stary wyjadacz, co pokazuje jak ogarnia Jop.

Umówmy się - dobierasz argumenty pod kretyńską tezę, jak zwykle. Wczoraj aż prosiło się o zmiany w składzie i taktyce. Młodzi piłkarze to nie maszyny.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując