Grzadek napisał(a):

|
Chodzi o styl. W drugiej połowie pojechali z nami jak z ogórami. W pierwszej była jeszcze walka z naszej strony.
|
Wiadomix - to byl z mojej strony sarkazm - ogladalem bedac w podrozy, w koncu wylaczylem - czy my w drugiej polowy nie oddalismy strzalu na bramke ? I czy po pierszej polowie mielismy 60% posiadania pilki a mecz skonczyl sie z przewaga w tym aspekcie miedzi?