Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 30.08.2025, 13:54
Grzadek napisał(a):Wyświetl post
Chodzi o styl. W drugiej połowie pojechali z nami jak z ogórami. W pierwszej była jeszcze walka z naszej strony.
Wiadomix - to byl z mojej strony sarkazm - ogladalem bedac w podrozy, w koncu wylaczylem - czy my w drugiej polowy nie oddalismy strzalu na bramke ? I czy po pierszej polowie mielismy 60% posiadania pilki a mecz skonczyl sie z przewaga w tym aspekcie miedzi?
Odpowiedz cytując