|
Jop na 7 meczow wygral 6 a tu niektorzy sie go uczepili.
Media napompowaly balona, zrobily z nas PSG to nie dziwne ze teraz kazda druzyna na nas wyjdzie napakowana bo chce sie pokazac
Przeciez ten Niedzwiedz przy lini skakal jak po amfie.
Porazki beda jeszcze nie raz. Zazwyczaj bylismy lepsi od rywala ktory bronil i nas puntkowal
Wczoraj wgl pilkarze nie dojechali albo nie wyszli z szatni
Cale szczescie ze przegralismy z miedzia u nich a nie u nas w poprzednich meczach przy 30tys.
Z Odra bedzie komplet, i zapewne bedzie postawiony autobus ale oczekuje ze mecz wygramy
|