|
Tak to już jest ze jak Wisła gra dobrze to Rodado daje rady a jak nam nie idzie nasz kapitana nic nie daje. Zagrał tak samo beznadziejnie jak ostatnio z Miedzią u nas. Ogólnie mamy skrzydlowych którzy nie grzeszą szybkością i jak się okazuje nawet przeciętna techniką, jak wczoraj Kuziemka przewracał się o własne nogi przy okazji dryblingów to było MVP.
|