|
Jesteśmy "mistrzem wakacji".
Nadal jest szansa awansować w lutym.
Niestety wróciły demony z Miedzią z poprzedniego sezonu.
W kanadyjce nic nam się nie poprawiło :(
Powód: lato jest do 22 września
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 31.08.2025 o godz. 15:25.
|