|
No, ale jeśli chce się być uczciwym w ocenie, to trzeba przyznać, że ten mecz pod względem taktycznym ewidentnie Jopowi nie wyszedł. Beznadziejna postawa piłkarzy to jedno, a drugie to to, że trener dziś nie pomógł swoimi decyzjami.
Pozostaje trzymać kciuki, że wyciągnie wnioski z bolesnej lekcji, bo jak koledzy pisali w innych wątkach, podobnie grający rywale nie tylko mogą, lecz z dużym prawdopodobieństwem będą się trafiać, a szczytem frajerstwa byłoby powtarzać błędy z ostatnich lat.
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
|