Wyświetl pojedynczy post
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1125
Stary 29.08.2025, 22:02
No, ale jeśli chce się być uczciwym w ocenie, to trzeba przyznać, że ten mecz pod względem taktycznym ewidentnie Jopowi nie wyszedł. Beznadziejna postawa piłkarzy to jedno, a drugie to to, że trener dziś nie pomógł swoimi decyzjami.

Pozostaje trzymać kciuki, że wyciągnie wnioski z bolesnej lekcji, bo jak koledzy pisali w innych wątkach, podobnie grający rywale nie tylko mogą, lecz z dużym prawdopodobieństwem będą się trafiać, a szczytem frajerstwa byłoby powtarzać błędy z ostatnich lat.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując