Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 29.08.2025, 21:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To że Broda jest słaby to żadna nowość.

Duda nie powinien był wyjść na drugą połowę.
Duda i Kuziemka.

Jop przespał moment na zmiany jak amator. To że przy 2:0 wymienił pół składu to dowód że się pogubił.

Natomiast chamy z Legnicy jechały na szpadzie przy bierności ze strony sędziego od samego początku. Taktyk Niedźwiedź zadowolony, teraz dostaną wpi... ze Zniczem .

Ktoś już napisał że to potrzebna porażka i też się z tym zgadzam. Bo by już naszym młodym całkiem palma odbiła.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując