wolfy napisał(a):

To że Broda jest słaby to żadna nowość.
Duda nie powinien był wyjść na drugą połowę.
|
Duda i Kuziemka.
Jop przespał moment na zmiany jak amator. To że przy 2:0 wymienił pół składu to dowód że się pogubił.
Natomiast chamy z Legnicy jechały na szpadzie przy bierności ze strony sędziego od samego początku. Taktyk Niedźwiedź zadowolony, teraz dostaną wpi... ze Zniczem

.
Ktoś już napisał że to potrzebna porażka i też się z tym zgadzam. Bo by już naszym młodym całkiem palma odbiła.