Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 29.08.2025, 13:56
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W zeszlym sezonie bylo tak wiele razy i nigdy az tak nie ogrywaliwmy w rezerwach pilkarzy. Tym bardziej ze za kilka dni rozgrywamy jakis sparing.

Ponadto nie wiadomo czy nbędziemy wracać noca w Legnicy bo pilkarze byliby o 3-4 w domu.
Ogrywanie piłkarzy w rezerwach to większe ryzyko kontuzji z uwagi na poziom i niektóre boiska.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując