Karherop napisał(a):

W zeszlym sezonie bylo tak wiele razy i nigdy az tak nie ogrywaliwmy w rezerwach pilkarzy. Tym bardziej ze za kilka dni rozgrywamy jakis sparing.
Ponadto nie wiadomo czy nbędziemy wracać noca w Legnicy bo pilkarze byliby o 3-4 w domu.
|
Ogrywanie piłkarzy w rezerwach to większe ryzyko kontuzji z uwagi na poziom i niektóre boiska.