kowalkowskij napisał(a):

|
Kupić karnet i nie chodzić na mecze. Przy pustych trybunach Wisła w pół roku wyjdzie z długów.
|
Niezupełnie. Karnetowcy kojarzą zapewnie smsa, którego klub wysyła przed meczem - jeśli nie idziesz na mecz, to zwolnij miejsce. W domyśle - klub sprzeda twoje miejsce dwa razy
