As napisał(a):

To nie jest dyskusja o tym jak jest w Niemczech tylko o miejscu w ktorym ewntualny nowy stadion mialby byc zbudowany.
Jakos te 50k ludzi musi dojechac i odjechac i jak to w miare roziazac. Miejsca na nowe drogi i na wielki parking na wiele tysiecy samochodow nie ma. Nie mozna zapomniec o takim szczegole.
|
Ale to znaczy, że szukamy miejsca koło dużej ulicy i tramwaju/pociągu i niezbyt daleko od centrum by się dało jednak dojść.
ul. Buszka i ul. Mydlnicką da się poszerzyć trochę problemem jest Piastowska.
Jest blisko tramwaj - Cichy Kącik.
Mój drugi pomysł przy ul. Norymberskiej. Trasa Łagiewnicka/Pychowicka (w budowie), tramwaj na Grota. Duży parking przy Zakrzówku będzie dla wszystkich bardzo przydatny.
Trzecia lokalizacja - koło Bonarki. Pociąg Kraków Bonarka, tramwaj w Łagiewnikach, szeroka ul. Kamińskiego.