Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22277
Stary 28.08.2025, 13:25
Maxell napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie najlepszym miejscem na stadion miejski na 50k to miejsce stadionu Hutnika. Blisko autostrady, tramwajów, szerokie ulice. ale z wiadomych względów tam nie powstanie bo zasłoniłby widok na klasztor który i tak zasłaniaja wysokie topole ;-)
Ja pamietam jak o budowie nowego stadionu dla Wisly dopiero sie mowilo (i dla Cracovii tez ale nie tak glosno) to Majchrowski zaproponowal wybudowanie wlasnie jednego wielkiego stadionu dla obu klubow gdzies gdzie teraz mniej wiecej stoi Tauron Arena.

Pomysl szybko zdechl bo spotkal sie z dezaprobata w obu klubach. Gdyby przeszukac to forum to pewnie by sie dalo dokopac do dyskusji o tym.
Odpowiedz cytując