As napisał(a):

To nie jest dyskusja o tym jak jest w Niemczech tylko o miejscu w ktorym ewntualny nowy stadion mialby byc zbudowany.
Jakos te 50k ludzi musi dojechac i odjechac i jak to w miare roziazac. Miejsca na nowe drogi i na wielki parking na wiele tysiecy samochodow nie ma. Nie mozna zapomniec o takim szczegole.
|
Dla mnie najlepszym miejscem na stadion miejski na 50k to miejsce stadionu Hutnika. Blisko autostrady, tramwajów, szerokie ulice. ale z wiadomych względów tam nie powstanie bo zasłoniłby widok na klasztor który i tak zasłaniaja wysokie topole ;-)