Wyświetl pojedynczy post
Maxell
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków City NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22275
Stary 28.08.2025, 13:10
As napisał(a):Wyświetl post
To nie jest dyskusja o tym jak jest w Niemczech tylko o miejscu w ktorym ewntualny nowy stadion mialby byc zbudowany.

Jakos te 50k ludzi musi dojechac i odjechac i jak to w miare roziazac. Miejsca na nowe drogi i na wielki parking na wiele tysiecy samochodow nie ma. Nie mozna zapomniec o takim szczegole.
Dla mnie najlepszym miejscem na stadion miejski na 50k to miejsce stadionu Hutnika. Blisko autostrady, tramwajów, szerokie ulice. ale z wiadomych względów tam nie powstanie bo zasłoniłby widok na klasztor który i tak zasłaniaja wysokie topole ;-)
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując