Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22274
Stary 28.08.2025, 12:53
Watts napisał(a):Wyświetl post
to dyskutujcie, ale beze mnie jak to ma być rozmowa "czemu nie jest jak w Niemczech" to odsyłam do poprzedniej wypowiedzi
To nie jest dyskusja o tym jak jest w Niemczech tylko o miejscu w ktorym ewntualny nowy stadion mialby byc zbudowany.

Jakos te 50k ludzi musi dojechac i odjechac i jak to w miare roziazac. Miejsca na nowe drogi i na wielki parking na wiele tysiecy samochodow nie ma. Nie mozna zapomniec o takim szczegole.
Odpowiedz cytując