mieszkańców? żeby cię ktoś nie załatwił argumentem, że większość widowni na Wiśle jest spoza Krakowa

no więc to pierwsze uznaję w tym kontekście za gest dobrej woli, a dla zdrowotności po meczu można się przejść na Czarnowiejską albo na UR i złapać autobus
