wolfy napisał(a):

Co się będzie chwalić, jeszcze się skarbówka zainteresuje...
Ważne że dzięki dobrej grze stadion się wypełnia i są wpływy dla klubu.
|
Skarbowka jak skarbówka, ale wierzyciele czy miasto
To hipotetyczne 85-100% wypelnienia stadionu przez caly sezon (swoja droga to jest naprawde realne) wystarczy nam moze przy dobrych wiatrach na spłacenie do konca Fazlagicia i jego agenta
