pepe72 napisał(a):

|
Miasto nie potrzebuje bo zbudowało Tauron Arenę na 20400. Kraków nieszczególnie potrzebuje większej areny. Co więcej uwalano eventy w innych miejscach by TA na siebie zarabiała.
|
Nie da się zmieścić koncertu jakiejś Taylor Swift na +50k ludzi w Tauron arenie. Jakieś męskie granie tam wystąpi albo Justyna Steczkowska.
Kraków nie ma miejscówki na eventy AAA. Takie są fakty.
Oczywiście rozumiem, że władze miasta są OK z tym że Kraków jest w tym aspekcie miastem drugiego czy trzeciego sortu.
Sensem mojej wypowiedzi było to, że chciałem zwrócić uwagę koledze że mecze Wisły to byłby tylko jeden z wielu eventow które odbywałyby się na takim piedziesieciotysiecznym obiekcie.