Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22260
Stary 27.08.2025, 21:12
masada napisał(a):Wyświetl post
Ale z tym gadaniem, że potrzebujemy już, natychmiast dużo większego stadionu i to jest aktualnie nasz największy problem, to też jest bardzo śmieszny odlot już kompletnie abstrahując od możliwosci wprowadzenia tego w życie
Klub pewnie nie potrzebuje ale miasto to juz na pewno. Inaczej wszystkie poważniejsze koncertujące gwiazdy czy eventy na wielotysięczne widownię będą lądować na śląskim w Chorzowie lub na narodowym w Warszawie.
Jeśli ktoś planuje trasę koncertową i wie że z palcem w dupie sprzeda 50-60k biletów to przecież nie zrobi koncertu w Krakowie gdzie maks wejdzie 30k.

Trzeba myśleć nieco szerzej niż tylko mecz Wisły co dwa tygodnie.

No ale nie ma co gadać bo pieniędzy nie ma i nie będzie i realistycznie ten stadion zostanie na dekady. Błędy i brak wyobraźni zawiniono 25 lat temu.
Odpowiedz cytując