Karherop napisał(a):

Obiekt zostanie z nami na dlugie lata czy nam sie to podoba czy nie.
Ciekawe czy wobec kandydatury PL do kobiecego euro 2029 faktycznie byłaby szansa przeprowadzić jeszcze jakies modernizacje/renowacje.
Kolejne 100 mln na remont rozeszłoby sie w mgnieniu oka
|
Może dało by się wyciągnąć jakąś kasę z ministerstwa przynajmniej na modernizację oświetlenia na LEDowe co poprawiłoby bardzo oprawę meczów