Wyświetl pojedynczy post
Maxell
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków City NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22259
Stary 27.08.2025, 19:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Obiekt zostanie z nami na dlugie lata czy nam sie to podoba czy nie.

Ciekawe czy wobec kandydatury PL do kobiecego euro 2029 faktycznie byłaby szansa przeprowadzić jeszcze jakies modernizacje/renowacje.

Kolejne 100 mln na remont rozeszłoby sie w mgnieniu oka
Może dało by się wyciągnąć jakąś kasę z ministerstwa przynajmniej na modernizację oświetlenia na LEDowe co poprawiłoby bardzo oprawę meczów
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując