Karherop napisał(a):

Po pierwsze nie ma na to pieniędzy, a po drugie nie ma na to pieniędzy.
(...)
|
Pytanie ile by miasto zarobiło na gdyby teren po obecnym stadionie poszedł pod deweloperkę, a nowy wybudować gdzieś tutaj:
https://www.openstreetmap.org/#map=1...4722/19.897453
Na początku ul. Buszka nie ma budynków więc można ul. Reymonta przedłużyć
