|
Żeby to bylo 600-800 tys to Wisla musiałaby chyba dopłacać do.kateringu.
Choćby nie wiem jak patologiczne byly zapisy umow z firmą kateringowa to nie wierzę, żeby Wisla nie zarobiła tych 10 zł od kibica na meczu z tego tytułu
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|