Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1092
Stary 27.08.2025, 15:26
Gratulacje przede wszystkim dla Bashy (a tak wielu psioczyło na niego na tym stanowisku), za mega udane transfery. Bez tego Jopizna by nic nie zdziałal (patrz brak awansu w barażu).

Kurcze polski Guardiola, jeszcze nam go Bayern, Barca czy Lech podkupią
Odpowiedz cytując