Gratulacje przede wszystkim dla Bashy (a tak wielu psioczyło na niego na tym stanowisku), za mega udane transfery. Bez tego Jopizna by nic nie zdziałal (patrz brak awansu w barażu).
Kurcze polski Guardiola, jeszcze nam go Bayern, Barca czy Lech podkupią
