|
Łatwo jest/było porównywać Baenę do Młyńskiego i spółki. Z Wisły tworzonej nieudolnie, na jakichś niby talentach polskich, młodych czyli Wisły nieudaczników, później była Wisła hiszpański eksperyment, stworzona ze szrotu 2 ligowego z Hiszpanii. Jak się okazało ci piłkarze typu Baena, Alfaro czy inne Villary i Ratony to był szrot, nawet jak na I ligę polską ale wiadomo, że lepsi od młodego polskiego szrotu.
Do tego mieli nieudaczników za trenerów.
Jak zaczęto robić jakościowe transfery, a nie na pałę po znajomości to się kazało, że z 10 Hiszpanów 2 jest ok, a Baeny i inni to zwykli jeźdźcy bez głowy, którzy tylko na tle Młyńskiego i Starzynskiego wyglądali super.
I taka jest prawda o naszej Wiśle ostatnich lat. Żadne eksperymenty, drogi na skróty itp nie miały racji bytu. Żadne sciąganie na pałę i żadne wynalazki trenerskie. Jop i tak jest cudotwórcą bo z byle jakiej kadry zawsze potrafił punktować na top 2 I ligi. Także chłop drewno umie ożywić, a teraz dostając piłkarzy lepszych jakościowo, miażdży ligę.
Niemniej, na forum powstało dużo mitów na wiele tematów. Szkoda, ze ludzie takie dziwne hitorie tworzą.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|