Kurz napisał(a):

Ma, ale zawsze trzeba mieć z tyłu głowy, że oceniamy pierwszoligowca i to nie najwybitniejszego. Tutaj określenie drybling znaczy coś innego (na tle Młyńskiego jest mistrzem). Co do Kuziemki, poczekajmy z ocenami do zakończenia przynajmniej rundy.
|
Z litosci dla Baeny nie bede go juz porownywal do Kuziemki.
