Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1087
Stary 27.08.2025, 09:19
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Ma, ale zawsze trzeba mieć z tyłu głowy, że oceniamy pierwszoligowca i to nie najwybitniejszego. Tutaj określenie drybling znaczy coś innego (na tle Młyńskiego jest mistrzem). Co do Kuziemki, poczekajmy z ocenami do zakończenia przynajmniej rundy.
Z litosci dla Baeny nie bede go juz porownywal do Kuziemki.
Odpowiedz cytując