Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1086
Stary 27.08.2025, 09:14
As napisał(a):Wyświetl post
przepraszam ale smiechlem ostro.

Baena nie ma zadnego dryblingu oprocz wypuszczenia sobie pilki i jej dogonienia. Ja przynajmniej ogladajac go dwa sezony w Wisle nie widzielem ani jednego dryblingu Baeny, ktory by byl inny od tego. Jak mial chlop dryblowac jak on mial lewa noge tylko i wylacznie po to aby wygladac symetrycznie.

W kwestii dryblingu to on do Kuziemki w ogole nie ma zandego podjazdu.
Ma, ale zawsze trzeba mieć z tyłu głowy, że oceniamy pierwszoligowca i to nie najwybitniejszego. Tutaj określenie drybling znaczy coś innego (na tle Młyńskiego jest mistrzem). Co do Kuziemki, poczekajmy z ocenami do zakończenia przynajmniej rundy.
Odpowiedz cytując