Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

biorąc pod uwage że w ostatnim meczu znowu zagral przeciwko nam , nasz byly zawodnik (Szota) , czy jest jakis klub który by puścił w polske więcej piłkarzy ?
z kim byśmy nie grali , jakiś nasz były piłkarz
|
Tak jak wyżej koledzy napisali - jak się wymienia skład co sezon to trudno potem nie spotykać byłych piłkarzy
