|
Będę zdziwiony jesli i Krzyzanowski i Kuziemka nie zostaną przejęci przez U21 Brzęczka jeszcze w tym roku.
Na jego miejscu wziąłbym sobie 4 chłopaków z Wisły (oni + Duda i Kutwa) i wokół nich ukladal sobie reszte kadry. Tym bardziej że na zgrywanie nie ma czasu.
A o powolaniach do seniorskiej to sobie poczekajmy tak minimum 2-3 lata i nie koniecznie juz w Wiśle.
|