|
Część rzeczy jest świadoma (jak dlugie podania czy cofnięcie linii obrony), część naturalnie umożliwiona przez kiepskie ustawienia przeciwników czy ich niesoordynowany pressing.
Stawianie autobusow dopiero przed nami i dopiero zobaczymy jak Wisla Jopa nauczyła sie z tym walczyć. Co generalnie wychodzilo Jopowi dość dobrze w zeszłym sezonie. Byly zaledwie 3-4 ewidente wpadki, natomiast w ogromnej większości ich uniknięto.
Poza tym że same wyniki, czy bramki sie zgadzaja to chyba najbardziej cieszy fakt ze jest w tym bardzo malo przypadku.
Jakbym na dzisiaj mial obstawiam to Jop/sztab/dzial sportu rozgryźli tą lige i skonczymy gdzies w granicach 77-80 pkt, tak jak swego czasu Miedz czy Zaglebie Lubin. (77 pkt to rekord w 18 zespolowej 1 lidze).
|