Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1076
Stary 26.08.2025, 21:41
Kurz napisał(a):Wyświetl post
W Wiśle gra obecnie 5 zawodników, których albo w klubie w tamtym sezonie nie było albo nie byli zawodnikami pierwszego składu. Więc jakby nie było to połowa drużyny, jeśli wyłączymy bramkarza.
Wszystko można przedstawić na różne sposoby.

Bo w praktyce wyglądało to trochę inaczej - to "obecnie", to jeden, ostatni mecz, a i tak w praktyce tylko maksymalnie 3 nowych. Zasada początku tego sezonu była raczej taka, że w większości meczów proporcje były zupełnie inne niż przedstawiasz: Broda - Biedrzycki - Kutwa - Carbo - Duda - Duarte - Kuziemka - Rodado to w zasadzie żelazny skład. 8/11 zawodników, którzy są tutaj co najmniej od poprzedniego sezonu. Do tego Krzyżanowski po rocznej przerwie i, na początku, Jaroch. Bliżej raczej 9/11 niż "połowy składu"... Plus zmiennicy Igbekeme i Sukiennicki jako etatowi rezerwowi.

Takie stabilizacji składu i komfortu dłuższej pracy z zawodnikami nie mieliśmy od lat.
Odpowiedz cytując