Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1075
Stary 26.08.2025, 21:02
To jeszcze króciutko.

Owszem, Rude sobie nie poradził w 1 lidze z Wisłą ale też zdobył puchar polski.
Więc ani to nie był aż taki słaby trener. Ani kadra za Rudego była aż taka do d...
Coś nie banglało w szatni i wygląda, że potrzeba było czasu by to posprzątać. Można porównać tą drużynę z finału z tym co mamy teraz i zgadywać dlaczego.

Dlatego twierdzę, że Pan Trener Mariusz Jop się również od Rudego uczył zarówno na pozytywnym przykładzie - w pucharze jak i na negatywnym - w lidze. Patrząc po starcie sezonu (mamy "mistrza lata" niezależnie od meczu w piątek) zrobił to praktycznie perfekcyjnie.
Teraz ma ból głowy kogo wystawić i miejmy nadzieję, że sobie z bogactwem w szatni też poradzi.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując