Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

biorąc pod uwage że w ostatnim meczu znowu zagral przeciwko nam , nasz byly zawodnik (Szota) , czy jest jakis klub który by puścił w polske więcej piłkarzy ?
z kim byśmy nie grali , jakiś nasz były piłkarz
|
To tylko potwierdza, jakim przemiałem była nasza kadra przez ostatnie lata.
Zupełnie przypadkowo, względna stabilizacja w ostatnim czasie przyniosła poprawę wyników. Kto by pomyślał...?