|
Ale w dupie mam za przeproszeniem UM który wybudował pod wynajem stadion mało funkcjonalny. Z nimi nie ma się co pieścić tylko przejąć cały stadion na 20 lat i tyle. Miasto mimo że nas doi jak żadne miasto żadnego klubu w Polsce to i tak rocznie dopłaca 5 000 000 do interesu. Więc oddanie nam stadionu za darmo to dla nich 5 000 000 zysku rocznie. Problem w tym że koszt utrzymania tego bubla może rosnąć wykładniczo z racji na media.
|