Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8660
Stary 26.08.2025, 20:23
Ale w dupie mam za przeproszeniem UM który wybudował pod wynajem stadion mało funkcjonalny. Z nimi nie ma się co pieścić tylko przejąć cały stadion na 20 lat i tyle. Miasto mimo że nas doi jak żadne miasto żadnego klubu w Polsce to i tak rocznie dopłaca 5 000 000 do interesu. Więc oddanie nam stadionu za darmo to dla nich 5 000 000 zysku rocznie. Problem w tym że koszt utrzymania tego bubla może rosnąć wykładniczo z racji na media.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując