|
A ja nie widzę sensu w próbach rozliczania ile w sukcesie jest zasługi Jopa a ile nowych piłkarzy.
I to, i to się liczy. Po wynikach widać że Jop nie przeszkadza jakimiś dzikimi pomysłami, wszyscy są w dobrej formie fizycznej i zadowoleni.
Na pewno kilka transferów już teraz wygląda na strzał w dziesiątkę: Lieleveld, Einthaler, Grujcić też nie wygląda jakby potrzebował pół roku aklimatyzacji, wszedł z buta i zagrał świetny mecz.
Na dłuższym dystansie będzie się też liczyć jakość z ławki, tu na papierze też powinno być dobrze.
Nie ma na co narzekać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|