Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1073
Stary 26.08.2025, 17:27
A ja nie widzę sensu w próbach rozliczania ile w sukcesie jest zasługi Jopa a ile nowych piłkarzy.
I to, i to się liczy. Po wynikach widać że Jop nie przeszkadza jakimiś dzikimi pomysłami, wszyscy są w dobrej formie fizycznej i zadowoleni.

Na pewno kilka transferów już teraz wygląda na strzał w dziesiątkę: Lieleveld, Einthaler, Grujcić też nie wygląda jakby potrzebował pół roku aklimatyzacji, wszedł z buta i zagrał świetny mecz.

Na dłuższym dystansie będzie się też liczyć jakość z ławki, tu na papierze też powinno być dobrze.

Nie ma na co narzekać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując