adam_09 napisał(a):

Doktorze, chyba nie odczytałeś ironii Dla mnie zatrudnienie hiszpańskich piłkarzy to nie jest remedium na I ligową Wisłę - w przeciwieństwie do Markusa.
|
Odczytałem, mój wpis odnosił się do pierdół Markusa, a napisanie go pod Twoim było rzeczywiście nieco mylące, przepraszam.