Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24873
Stary 26.08.2025, 16:37
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
Doktorze, chyba nie odczytałeś ironii Dla mnie zatrudnienie hiszpańskich piłkarzy to nie jest remedium na I ligową Wisłę - w przeciwieństwie do Markusa.
Odczytałem, mój wpis odnosił się do pierdół Markusa, a napisanie go pod Twoim było rzeczywiście nieco mylące, przepraszam.
Odpowiedz cytując