Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1063
Stary 26.08.2025, 14:46
Jop na lata jak najbardziej. Poza tym powinniśmy mieć też w sztabie I i II drużyny trenerów z odpowiednimi licencjami, podzielających naszą filozofię gry i gwarantującymi ciągłość projektu, jeśli będzie potrzebna zmiana na stanowisku pierwszego trenera. Trenerzy z zewnątrz mają tendencje do robienia rzeczy po swojemu, co często cofa drużynę w rozwoju, zaczyna się karuzela trenerska i odbijanie od ściany do ściany. Tak to wygląda w większości klubów i tak wyglądało zazwyczaj u nas.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując