Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

wszystkie media podały a na forum cisza, no nic, może po nieudanych przygodach trenerskich
- Nawałki
- Kulawika
- Kmiecika
- Moskala
- Sobolewskiego
- Stolarczyka
to Mariusz będzie naszym Guardiolą i trenerem na lata ?
|
Byc moze, na pewno sa w tym momencie ku temu sygnaly.