adam_09 napisał(a):

|
(...) Od Rude np. nauczył się tego czego nie robić jak Rude. Wyciągnął wnioski i punktuje na poziomie nieosiągalnym dla analityka.
|
Trzeba przypomnieć, że Jop miał bardzo dużo pokory jako 2 trener.
Zaś w temacie nauki od Rudego to Królewski od trenera wymaga również oparcia się na analizie danych. Więc skoro się panowie dogadują to znaczy, że ta część działalności trenerskiej działa równie dobrze jak pozostałe.