Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1056
Stary 26.08.2025, 12:51
Arked napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem do czego zmierzasz. Jop absolutnie kontynuował to co robili jego poprzednicy, nie robił żadnej rewolucji kiedy przejmował drużynę. Jop absolutnie robi to lepiej niż poprzednicy. Kumulatywnie dużo lepiej. Szczególnie w tym sezonie, kiedy chyba jako pierwszy poradził sobie z klątwą bicia głową w mur.
Jeszcze nie gralismy z nikim, kto by murowal. Jak dotad kazdy z przeciwnikow wychodzil grac w pilke wiec nie bylo jeszcze okazji sprawdzic sie w meczu gdzie trzeba bedzie bic glowa w mur. Nawet Znicz wyszedl grac otwarta pilke.

Z tych skrotow co widzialem to dopiero w Siedlcach i w Niepolomicach beda przeciwnicy, ktorzy graja stricte defensywnie. Chyba, ze ktos z grajacych "normalnie" na nas specjalnie zmieni swoj styl gry.
Odpowiedz cytując