Jaroo1 napisał(a):

Nie wiem jak to prościej można rozpisać i jak można być tak głupim żeby tego nie widzieć.
|
Nie wiem do czego zmierzasz. Jop absolutnie kontynuował to co robili jego poprzednicy, nie robił żadnej rewolucji kiedy przejmował drużynę. Jop absolutnie robi to lepiej niż poprzednicy. Kumulatywnie dużo lepiej. Szczególnie w tym sezonie, kiedy chyba jako pierwszy poradził sobie z klątwą bicia głową w mur.