Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 26.08.2025, 12:14
Jesli ludzie zastanawiaja sie dlaczego na poczatku tego sezonu wygrywamy an poczatku poprzedniego nie wygrywalismy to jakby odpowiedz jest raczej banalnie prosta.

W zeszly sezon wlasciwie weszlismy bez druzyny, i bez przygotowan do sezonu. Nie dosc, ze wzmocnienia przychodzily juz w trakcie rundy to jeszcze kilku kluczowych zawodnikow bylo kontuzjowanych.

Na prawej jest Leliveld a byl Szot. Na srodku obrony jest Kutwa i Biedrzycki a byl Jaroch i niezgrany Biedrzycki. Na lewej stronie biegal Mlynski a teraz Biega Duarte. Na prawej byl Starzynski a teraz jest Kuziemka. W srodku byli Dziedzic z Sapala a teraz jest Carbo i Duda. Na 10 jest Ertlthaler a byl Sukiennicki (ktory akurat wtedy dobrze gral).

Wszyscy ci ludzie sa zgrani i wszyscy przepracowali oboz przygotowawczy. Moskal nie wybieral skladu tylko musial wstawiac do skladu tych co akurat byli zdrowi i dostepni a Jop ma rywalizacje i moze wstawiac tych ktorzy mu najbardziej pasuja.

Zwazcie, ze kiedy sklad sie nieco zgral i ustabilizowal - co sie zbieglo w czasie ze zwolnieniem Moskala - to druzyna wyrobila srednia 2.0.

Poprostu, tamten sezon zaczelismy totalnie na wariata a ten zaczelismy majac wszystko lub prawie wszystko poukladane.
Nie dziwne, ze praktycznie kazdy zawodnik prezentuje sie lepiej niz on lub jego odpowiednik z zeszlego sezonu.
Odpowiedz cytując