Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

tu trzeba sie zgodzić z Jaroo
tzn postawić pytanie na ile Jop miał wpływ na transfery (choćby nawet zatwierdzenie końcowe)
bo że kadre nam odmienili Erthaler , powracajacy Krzyżanowski i ściagniety z rezerw Kuziemka, to chyba oczywiste
|
Ja zaczne od tego że nie jedziemy z tą liga dlatego że wykonaliśmy tak wiele transferów, ale dlatego że ich nie wykonaliśmy. 2 wzmocnirnia nie sa w stanie odmienic gry na kazdym polu tak jak to ma miejsce obecnie.
Jop nie musial budowac niczego od nowa tylko udoskonalil system i wyeliminowal bledy z wiosny.
Polecam ten material
https://youtu.be/AYbrElYK1Vk?si=D0D89h_lAon1y5ih
W ogóle obstawiam ze polowa nowego zaciagu która jeszcze nie zadebiutowała (Omic, Giger, Bozic) to będzie dla nas wzmocnieniem dopiero od pozniej jesieni lub nawet dopiero od wiosny 2026. Jop nie będzie mieszał w tym co działa.