Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1048
Stary 26.08.2025, 11:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Moskal miał kadrę z takimi asami jak Sukiennicki, Olejarka, Młyński czy Starzyński. Część z nich musiała grać z uwagi na stan kadry.

Rude dostał kadrę przerzedzoną kontuzjami i nie wzmocnioną na kluczowych pozycjach.

Sobolewski miał straszny rozjazd między ławką a pierwszą drużyną, zwłaszcza w pierwszym sezonie.

Na papierze obecna kadra jest najbardziej kompletna od spadku, chociaż Omić, Giger i Bozić nie zagrali jeszcze ani minuty to nie są to anonimy.
Warto też pamiętać, że owszem drużyna Moskala miała w lidze fatalne wyniki, ale wcale fatalnie w piłkę nie grała. Wręcz przeciwnie. Wyniki większości meczów były po prostu absurdalne jak na to co działo się na boisku. Często wynikały z indywidualnych błędów i ułomności zawodników.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując