wolfy napisał(a):

Moskal miał kadrę z takimi asami jak Sukiennicki, Olejarka, Młyński czy Starzyński. Część z nich musiała grać z uwagi na stan kadry.
Rude dostał kadrę przerzedzoną kontuzjami i nie wzmocnioną na kluczowych pozycjach.
Sobolewski miał straszny rozjazd między ławką a pierwszą drużyną, zwłaszcza w pierwszym sezonie.
Na papierze obecna kadra jest najbardziej kompletna od spadku, chociaż Omić, Giger i Bozić nie zagrali jeszcze ani minuty to nie są to anonimy.
|
Warto też pamiętać, że owszem drużyna Moskala miała w lidze fatalne wyniki, ale wcale fatalnie w piłkę nie grała. Wręcz przeciwnie. Wyniki większości meczów były po prostu absurdalne jak na to co działo się na boisku. Często wynikały z indywidualnych błędów i ułomności zawodników.