Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24872
Stary 26.08.2025, 10:47
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
A GDYBY reprezentacja miała 10 lat temu 3x więcej reprezentantów na poziomie Fabiańskiego, Piszczka, Kubę i Lewego i trenera Górskiego to ZDOBYŁABY ME i medal MŚ.
Zawsze gdyby jakby to by było hoho, a rzeczywistość to kiblowanie czwarty sezon w 2 lidze (przepraszam, drugiej ale pierwszej)
Doktorze, chyba nie odczytałeś ironii Dla mnie zatrudnienie hiszpańskich piłkarzy to nie jest remedium na I ligową Wisłę - w przeciwieństwie do Markusa.
Odpowiedz cytując