doktor granat napisał(a):

A GDYBY reprezentacja miała 10 lat temu 3x więcej reprezentantów na poziomie Fabiańskiego, Piszczka, Kubę i Lewego i trenera Górskiego to ZDOBYŁABY ME i medal MŚ.
Zawsze gdyby jakby to by było hoho, a rzeczywistość to kiblowanie czwarty sezon w 2 lidze (przepraszam, drugiej ale pierwszej)
|
Doktorze, chyba nie odczytałeś ironii

Dla mnie zatrudnienie hiszpańskich piłkarzy to nie jest remedium na I ligową Wisłę - w przeciwieństwie do Markusa.