Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 26.08.2025, 09:51
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego nagle zaczęliśmy tak wysoko wygrywać?
Nie przez Carbo. Nie przez Dudę. Nie przez Rodado. Nie przez Duarte. Oni wszyscy byli już u nas w poprzedniej rundzie i niezależnie od rodzaju laurki jaką można każdemu z nich wystawić, to nie oni byli kluczowi przy diametralnej zmianie naszej gry.

Kto miał kluczowy wpływ?
Odpowiedź jest krótka - gość od stałych fragmentów oraz skrzydła....
Chyba nie ma jednej odpowiedzi.
W meczu ze Śląskiem widać było jak rewelacyjnie nasi zmieniają pozycje co powoduje dezorientację obrony przeciwnika.
Choć prawdą jest, że to było najfajniejsze przy golu na 3:0 (SFG). Biedrzyckiemu zrobiono "korytarz" a ten wbiegł i strzelił gola.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując